Hizmetlerimiz

Geniş Bir Hizmet Yelpazesi Sunuyoruz

Art For World

Sosyal Medya

Sosyal Medya Danışmanlığı

Kullanıcıların talepleri doğrultusunda artan sosyal medya kullanımları markaları bu alanda kendilerini geliştirmeye zorlar. kullanıcılar artık her istediğini sosyal medyalardan kolayca ulaşmak, bilgi almak ve satın alma işlemlerini yapmak istiyorlar. Sosyal medyalar sonucunda ürün ve hizmet satın almaya karar veriyorlar. Bunun için de ne kadar kaliteli, özgün ve güncel bir sosyal medya kullanıcısı olursanız o kadar dikkat çekerek müşteri potansiyelini arttırırsınız.

İçerik Yönetimi

İçerik yönetimi profesyonel bir ekip içerisinde; orijinal fikirler, yaratıcı işler ve günceli takip eden buna göre içerikler hazırlanmalıdır. İçerik yönetimi sadece içerik yazımı ve paylaşmaktan çok daha fazlasıdır. Brief çözümleme, rakip analizi, marka analizi, dijital strateji planlamaları, içeriklerin hazırlanması, görsel metin ve tasarımlarda dikkat edilecek unsurlarıdır.

Raporlama

Sosyal medyada, markaya uygun şekilde aylık, haftalık olacak şekilde marka gidişatını belirleyen ve ona yol çizmek için hazırlanan raporlamalar yapılmalıdır. Bu raporlamalar markanın ilerleyişini göstermek ve oluşan sorunlara önceden çözüm bulmak için gereklidir. Raporlama yapılırken; hedef kitle analizleri, takipçilerin sayfada ne kadar vakit geçirdiği, hangi içeriklerin dikkatlerini çektiği gibi verileri elde ederek markaya sunulur. Profesyonel şekilde ve müşterilerin anlayabileceği dilde yapılması önemlidir.

Google

Hizmetleriniz ve ürünlerinizle ilgili Google’da öne çıkmak hem rakiplerinizin önüne geçmenizi hem de görünür olmanızı sağlar. Google reklamları sayesinde hızlı bir şekilde görüntülenebilir ve kullanıcıya daha kolay şekilde ulaşırsınız. Ürününüzü ve hizmetinizi rahatlıkla kullanıcıyla buluşturursunuz.

Google Reklam Modelleri

Google anahtar kelime reklamları ile web ortamında arama yapan kullanıcılarla sizleri buluşturur. Bunun yanı sıra Youtube, Google Display reklamları da verebilirsiniz. Google reklamları en iyi optimizasyon ile en ilgili kullanıcılara sizleri gösterir.

Reklam Optimizasyonu

Reklamlar aktif olduktan sonra düzenli kontrolünün yapılması çok önemlidir. Bu şekilde performansınız artar. Yapılan optimizasyonlar sayesinde gelen trafiği kontrol edebilir ve bunu arttırabilirsiniz. Google reklamları ile daha kapsamlı şekilde müşterilere ulaşabilirsiniz. Bunu yaparken de web sitenizin güncel olması ve teknik bir problemin olmaması gerekir.

Raporlama

Google reklam raporlamaları istenilen şekilde günlük, haftalık ya da aylık olarak hazırlanabilir. Bu raporlar sayesinde reklamlarınız hakkında detaylı bilgilere erişebilir ve reklamınızın gidişatını yönetmek için planlama yapabilirsiniz. Raporlama işlemleri iyi bir şekilde yapıldığında hesaplar üzerindeki optimizasyonların da iyi olacağı göz ardı edilmemelidir.

Video Prodüksiyon

Hedef kitlenize videolar ile ulaşmak artık çok kolay. Bunun için kaliteli videolar ve prodüksiyon işleri her markanın ihtiyacıdır. Art World Creative olarak uzman ekibimiz ile sizlere profesyonel destek sunuyoruz. Markanız için özel olarak hazırlanacak reklam filmleri ile markanızı kolaylıkla tanıtacak ve görünür yapacaksınız.

Video Çekimi

Çekim konusu ve içeriği ile ilgili briefler doğrultusunda müşteriler ile ön hazırlık yapılır. Son teknolojik ve geniş ekipman yelpazesi ile gerçekleştirilecek çekimler stüdyolar ve ajans ekibiyle birlikte düzenlenir. Video paket içerikleri ve fiyatlar için bizimle iletişime geçin.

Facebook ve Instagram Reklamları

Facebook ve İnstagram reklamları, geniş bir hedef kitleye ulaşabilmek, marka bilinirliğini artırabilmek ve müşterilerinizle iletişimde kalmak için çok önemlidir. Geniş reklam modelleri skalasıyla markanın ihtiyacına uygun şekilde reklamlar çıkılmalıdır. Reklamlar ile erişimlerinizi, etkileşimlerinizi, tıklamalarını ve görüntülemelerinizi arttırırsınız.

Sayfa Analizleri

Reklam çıkarken en önemli detay hedef kitle analizidir. Hedef kitle seçimleriniz, yönetimleriniz ne kadar doğru olursa reklamınız o kadar doğru kullanıcı ile buluşur. Sosyal medya hesaplarının derinlemesine incelemesinden sonra analizler yapılarak reklamlar sayfaya uygun şekilde çıkılır.

Sayfa Analizleri

Reklam çıkarken en önemli detay hedef kitle analizidir. Hedef kitle seçimleriniz, yönetimleriniz ne kadar doğru olursa reklamınız o kadar doğru kullanıcı ile buluşur. Sosyal medya hesaplarının derinlemesine incelemesinden sonra analizler yapılarak reklamlar sayfaya uygun şekilde çıkılır.

Reklam Optimizasyonu

Reklam optimizasyonu markayı başarıya götüren en kritik noktadır. En önce kendi hedefinizi belirlemek ve buna uygun şekilde reklam çıkmak önemlidir. ayesinde marka bilinirliğiniz artacak ve satışlarınız da buna bağlı olarak artacaktır. Reklam maliyetleriniz düşecek, doğru hedeflemeler ile doğru kitleye ulaşabileceksiniz. Markanızın dikkat çekiciliği artacak, yeniden pazarlama teknikleri ile eski ziyaretçilerinize de ulaşabileceksiniz.

Raporlama

Reklam raporlamaları sonucunda markanın gidişatı ve reklamlardan alınan veriler sonucunda marka için analizler yapılır ve böylece markanız için en iyi sonucu almak için planlamalar yaparsınız.

Web Sitesi

Web Tasarım

Web siteleri, markaların ve kurumların sanal internet ortamındaki kimlikleri ve görünen yüzleri niteliğindedir. Web tasarım ise kurumsal kimliğinizi yansıtır. Bu siteyi güncel tutmalı yapılan tasarımlarla yenilemelisiniz. Kaliteli ve özgün içeriklerle zenginleştirmelisiniz. İyi bir tasarım ajansı ile çalışarak siz de web sayfanızı tüm kategorileri ile tasarlayabilirsiniz. Tüm sayfaların arama motorlarına optimize edilmiş olması da müşteri kitlenizi genişletmeye yardımcı olacaktır.

Web Site Yazılımı

Web sitenizi sektör trendlerine uygun şekilde yazılımını yapıyoruz. Bu yazılımda dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. URL yapısı bir site için en dikkat edilmesi gereken detaydır çünkü SEO konusunda önem taşır. Kullanıcının rahat ve kolayca bulabileceği şekilde hazırlanan URL ile siteniz rahatlıkla erişime açık olur. İstekleriniz doğrultusunda markanıza en uygun şekilde hazırlanacak olan web sitesi için bizimle iletişime geçin.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal kimlik, firmaların değişmez bir bütünüdür. Sizinle ilgili fikir verir. Kurumsal kimliğin, akılda kalıcı olması, rakiplerinizin gözünde daha önemli olmasını, rakiplerden farklılaşmanızı sağlar. Kurumsal kimlik; kurumsal davranış, iletişim, kurum içi ve kurum dışı çalışmaları yansıtır.

Kurumsal Kimlik Neleri İçerir?

Kurumsal kimliğin ön plana çıkarılması için, logodan ofis dizaynına, çalışanların görünüşünden, araçlarına, tabeladan web sitesine kadar pek çok faktörle markanın imajını belirler. Bunların yanı sıra markanın dijital mecralarda bulunan hesapları da önem taşımaktadır. Sosyal medya hesapları, web siteleri gibi platformlar kurumsal kimlik için önem gösterir.

Kurumsal Kimlik Oluşturma Süreci

Bu süreç içerisinde firmanın tasarımcıyla birebir iletişimde olması gerekir. Firmanın nasıl bir tarz istediği, neleri beğeneceği önem taşır. Bunlar belirlendikten sonra ise firma bu tasarımları benimseyerek ve sadık kalarak bu çizgiden çıkmamalıdır. Tasarımların firmanın bilinirliğini ve tanınırlılığına zarar vereceği için değiştirilmemelidir. Tüm bunlar sayesinde farkınızı göstererek bilinirliğinizi arttıracaksınız.

Banner Tasarımı

Web sitelerinin üst kısımlarında yer alan logolar, sloganlar ve renklerle desteklenen görsellerdir. Özel ölçüler ile hazırlanır. Banner Tasarımları genelde reklam kampanyaları için özel olarak tasarlanır ve kullanım kolaylığı sağlar.

Banner Tasarımları Nasıl Olmalı?

Abartıdan kaçınarak sade ve özgün tasarımlar tercih edilmelidir. Sabit görseller ya da gıf formatında tasarımlar hazırlanabilir. En önemli detayı dikkat çekici olmasına özen göstermek gerekir. Böylece reklamlarınızın ilgi çekici bir hal alır.

Reklam Banner Tasarımları

Art World Creative olarak sizlere özgün tasarımlarımız ile mesajı, görseli ve düşünceyi tasarladığımız Banner Tasarımları ile siz de markanızı gösterin. Farkı deneyimlemek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Referanslarımız

Art For World